סטודנטים ממליצים

הערה: ההמלצות מוצגות בסדר אקראי.

רפאל כהן ממליץ על מכללת קוד פתוח

גרסת הדפסהגרסת הדפסה
רפאל כהן

איכפתיות מקסימלית מצד המרצים והמתרגלים... ממליץ בחום ללמוד בקורס דרופל, ולא סתם אומרים... שבדרופל מתאהבים!

רפאל למד פיתוח תכנה קלאסית בשפת סי-שארפ אך היה חסר ידע בשימוש בכלים מעשיים בשוק התכנה. הוא קרא על דרופל והבין שזה מה שיעזור לו לבנות אתרים וכך יוכל להיות גם עצמאי בעתיד.
רפאל כהן

שלום למתעניינים בקורס דרופל.

שמי רפאל וסיימתי מסלול פיתוח תוכנה של דוט.נט תוך התמחות ב- WEB והתלבטתי איזה קורסי המשך לקחת בכדי לקבל כלים מעשיים ולהשתלב בשוק העבודה בקוד פתוח. מצאתי את קורס דרופל של מכללת קוד פתוח. היו לי לא מעט התלבטויות והיה לי חשוב למצוא את המקום הנכון ללמוד בו, מקום שיקנה לי לא עוד ידע תאורטי אלא כלים פרקטיים לעשייה באופן מידי.

הקורס מועבר בשפה קלה ומובנת תוך כדי איכפתיות מקסימלית מצד המרצים והמתרגלים. לאמיר סימן טוב, מפתח ומוביל הקורס, חשוב מאוד שתצליחו, ולכן הוא מקפיד על כל פרט ופרט. הקורס הועבר בצורה מקצועית עם המון תרגול. מפגשי התרגול התבצעו בליווי מתרגלים שהקפידו שכולם מבינים את החומר ומצליחים לבצע את המשימות שניתנו.

חשוב לי לציין את היכולות הנלמדות שלי מהקורס: אפיון אתר ללקוח, יישום האיפיון ובניית תכנית עבודה לאתר, בניית האתר והפונקציונליות הדרושה, עיצוב ותבנות האתר.

לסיכום, אני ממליץ בחום ללמוד בקורס דרופל, ולא סתם אומרים... שבדרופל מתאהבים!

למעוניינים לדבר אתי - אשמח להמליץ על הקורס ועל המכללה בכל לב! מספר הנייד שלי הוא 0523-243116 ואפשר גם לדבר אתי בפייסבוק למי שמעדיף.

דוח קוד פתוח

אמיר רז ממליץ על מכללת קוד פתוח

גרסת הדפסהגרסת הדפסה
מכללת קוד פתוח

התכנים המועברים בקורסים הם ברמה גבוהה ומעמיקה. הקורסים עמדו בציפיות מכל הבחינות. התגבשנו לנבחרת עם אהבה אמיתית למקצוע. ממליץ!

אני שמח להמליץ בחום על קורסי בניית אתרים של מכללת קוד פתוח בניהולו של אמיר סימן טוב!

לקורסים הגעתי לאחר שביליתי מספר חודשים בחקירות ובניסיונות שונים להבין את מערכת דרופל בעצמי. ציפיתי שהקורסים ייתנו לי בסיס הבנתי מעמיק של הפלטפורמה המדהימה הזו. מבחינתי, הקורס עמד בציפיות מכל הבחינות. נבנתה ממש נבחרת של אנשים שמאפשרת להתקדם בקצב מצוין. כמו כן, התכנים המועברים בקורסים הם ברמה גבוהה ומעמיקה, שמאפשרת בנייה רציפה של ידע מגוון. הקורסים גם נותנים דגש על עבודה וחשיבה עצמאית מעבר לשעות הקורס, דבר שתורם לחיזוק הידע ולהעלאת הרמה בקורס.

יותר מכול ראויה להערכה הרצינות בבניית הקורס ואופן העברתו וכן החשיבות הניתנת למשימה להפוך את המשתתפים לבוני אתרים מקצועיים.

התגבשנו לנבחרת עם אהבה אמיתית למקצוע. ממליץ!

אם תרצו לשאול אותי שאלות על הקורס אענה בשמחה - amirro ואז שטרודל ואז live.com

מכללת קוד פתוח
דוח קוד פתוח

איילה ויינגרטן ממליצה על מכללת קוד פתוח

גרסת הדפסהגרסת הדפסה

הקורס היה מוצלח אף יותר ממה שציפיתי! קיבלתי ידע וניסיון ברמה גבוהה - יתרונות המאפשרים לי לעבוד באופן עצמאי כבונת אתרים מקצועית!

איילה מגיעה מתחום תכנות בסביבת ++C ומיקרוסופט והחליטה לעשות הסבה לקוד פתוח ולעבוד כעצמאית. איילה ניחנה בהבנה אובייקטלית טובה מאוד ולכן אני צופה שתתמקד בצד הלוגי של בניית אתרים בדרופל תוך שימוש בישויות נפרדות.
איילה ויינגרטן

אני שמחה להמליץ בחום על קורסי בניית אתרים של מכללת קוד פתוח בניהולו של אמיר סימן טוב!

לקורסים הגעתי לאחר שבדקתי איזו פלטפורמה הכי יעילה לשם בנייה של אתרים מורכבים, והגעתי למסקנה שדרופל נותן את התשובה.

בהתחלה ניסיתי ללמוד לבד, אך הגעתי למסקנה שזה לא פשוט (למרות שאני מתכנתת במקצועי) ושהקורס יחסוך לי המון זמן (שזה שווה גם כסף). בדיעבד גיליתי שהקורס גם אפשר לי להגיע לרמה יותר גבוהה.

הקורס היה מוצלח יותר ממה שציפיתי! קיבלתי ידע וניסיון ברמה גבוהה - יתרונות המאפשרים לי לעבוד באופן עצמאי כבונת אתרים מקצועית!

הקורס כלל בתוכו בנייה של שני אתרים אמיתיים ברמה ממש גבוהה אשר לקוחות שילמו עליו סכום נכבד, וזה חיזק לי את הביטחון שיש לי מקצוע ביד.

הקורס כלל גם תרגול אשר בו יכולנו לשאול שאלות פרטניות ולקבל עזרה אישית איפה שכל אחד "נתקע". הצוות היה מקצועי ומאוד משקיע. למרצים היה חשוב שנבין את החומר לעומקו ולא רק "להעביר את החומר". אמיר סימן טוב דואג שכל אחד ואחד ממשתפי הקורס יצא בסוף הקורס עם ידע פרקטי ולא רק ידע תאורטי.

עוד דבר שכדאי לציין, זה שהייתה אווירה נעימה בקורס וגם בין משתתפי הקורס, ויכלנו להיעזר אחד בשני, וגם היום נשארנו בקשר.

אם תרצו לשאול אותי שאלות על הקורס אענה בשמחה - ayala1234@gmail.com

איילה

דוח קוד פתוח

גלי אבני ממליצה על מכללת קוד פתוח

גרסת הדפסהגרסת הדפסה
מכללת קוד פתוח

מסגרת המפגשים קפדנית ומטרת הלימודים ברורה. תרגולים משמעותיים והתייחסות נרחבת לתהליך בניית אתרים. אני מופתעת כל פגישה מחדש.

גלי אבני הנה עצמאית ובעלת עסק להשכרת דירות נופש בכל העולם. בעבר היא הייתה מתכנתת, דבר שהקל עליה בלימוד בקורס, אף שלא נדרש ידע קודם בתכנות. גלי מתכננת לבנות את האתר החדש של העסק שלה בדרופל.

לכל מי ששוקל להירשם לקורס של מכללת קוד פתוח...

אני לומדת בקורס דרופל ורציתי לשתף אתכם בחוויה שלי. צברתי ניסיון חיים עשיר מאוד ולמדתי בהרבה מסגרות. לכן, לפני שנרשמתי לקורס חששתי מעט - האם זו מסגרת רצינית? האם זה מה שאני באמת מחפשת? הלכתי לפגישת הייעוץ שנקבעה לי מתוך שתי מטרות ברורות: האחת, כמובן, שיקבלו אותי, והשניה - שאני אקבל אותם. פגשתי את המראיינים ובהחלט התרשמתי לטובה - אנשים רציניים עם עומק ויחד עם זאת צנועים ונעימי הליכות. החלטתי לקבל אותם ולשמחתי גם הם החליטו לקבל אותי. ועדיין חששתי , שהרי אנשים נחמדים הם לא בהכרח מורים טובים...

חששותיי התפוגגו כבר בפגישה הראשונה ואני לא מפסיקה להיות מופתעת כל פגישה מחדש. אמיר סימן טוב ושאר המרצים בקורס פיתחו מערכי שיעור במלוא תשומת הלב; מסגרת המפגשים קפדנית מבחינת משימות וזמנים ומטרת הלימודים ברורה - שנצא בוני אתרים מצוינים! למעשה, אין רגע דל (למעט הפסקות כמובן) והכל מוכן ומסודר מראש כולל תרגולים משמעותיים והתייחסות נרחבת לתהליך בניית אתרים. גם משימות הבית הוכנו בקפידה רבה, תוך מתן תשומת לב לכל מה שלמדנו ולשיפור המיומנויות שלנו בחומר הנלמד.

האנשים שהצטרפו לקורס הם אנשים נעימים שבאו ללמוד ותורמים בלא ספק לאווירת הלימודים. הקורס הוא חוויה נפלאה של לימוד והרחבת ידע מאורגנת בצורה מיטבית. אני ממליצה על הקורס בחום רב!

גלי אבני

מכללת קוד פתוח
דוח קוד פתוח

יוסי אייבינדר ממליץ על מכללת קוד פתוח

גרסת הדפסהגרסת הדפסה
מכללת קוד פתוח

ניסיתי ללמוד לבד, ובסוף נרשמתי לקורס של מכללת קוד פתוח. כבר בהתחלה, ביום הרישום, אמיר נתן לנו תחושה של נבחרת, והקרין נופך של רצינות ומקצועיות.

יוסי אייבינדר הגיע מתחום בניית אתרים במערכת תוכן אחרת, ג'ומלה, מתוך רצון להכיר וללמוד את דרופל עבור לקוחותיו שדורשים אתרים מורכבים יותר ממה שמערכת ג'ומלה יכולה לספק. היות שחיפש משהו רציני מחד, אך שיספק לו מקצוע רווחי ביד, הוא בחר לקחת חלק במסלול ההכשרה של מכללת קוד פתוח במערכת דרופלן.

כמי שמגיע מתחום מערכות ניהול התוכן, אינני מפסיק להתפעל מדרופל. עד כה עשיתי שימוש במערכת ג'ומלה, והייתי בטוח שהיא כל-יכולה - עד שגיליתי את דרופל...

ניסיתי ללמוד לבד, ובסוף נרשמתי לקורס של מכללת קוד פתוח. כבר בהתחלה, ביום הרישום המרוכז, אמיר נתן לנו תחושה של נבחרת, והקרין נופך של רצינות ומקצועיות. הדבר נמשך גם בקורסים - אמיר ושאר המרצים מלמדים מאפס, נוגעים בכל הפרטים הקטנים, ובכלל - נותנים רקע בטכנולוגיות נוספות, מעבר למקצוע הנלמד באותו הקורס.

מה שבטוח - מהקורס הזה יוצאים מקצוענים בבניית אתרים!

אם מישהו רוצה לדבר איתי על הקורס, שיצור קשר בפייסבוק.

מכללת קוד פתוח
דוח קוד פתוח